Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tejfog arrébb tudja tolni a...

Tejfog arrébb tudja tolni a már kibújt fogat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom 2 éves. Jelenleg 12 foga van.

Nekem is elég hézagosak a fogaim, kettő nem is jött ki, férjem fogazata is hasonló, és a nagyobb gyereknek is hiányzik 2 tejfog.

A kislányommal is nyilván szerepet játszik a genetika, mert nagy távolságok vannak a fogai közt. Kb 1 hete nagyon nyűgös, alig eszik, keze állandóan a szájában. Hiányzik sok foga, de nincs hol. Vannak szünetek a fogai közt, de egy újabb fognyi azért nincs.

Arrébb tudja egy kibújó fog tolni a másik kettőt, ami közé bújna? Nagyon aggódom, minden jel a fogzásra utal. De hol jönne?


2015. aug. 12. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemfog? Az a maradandó fogaknál is elrendezi a fogakat.Én lányomnak is ilyen volt de a szemfog valahogy összetolta elöl. Ami talán ennek a jele volt hogy sokat dörzsölte az orra alatt a kezével.
2015. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Lehet hogy az lesz. Elől piszkálja mindig a száját. Alul és felül kint vannak a nagy és kismetszők, utána már rágó fog jön, szemfoga nincs.

De akkor csinál magának helyet, megnyugodtam egy kicsit.

Természetesen jelzem dokinak, de nagyon aggódtam.

2015. aug. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!