Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kelhet napok óta sirva a...

Kelhet napok óta sirva a fogzas miatt?

Figyelt kérdés
Kislanyom 4,5honapos. 3napja alig alszik, minden alvásbol keserves sirassal ebred. Az ejszakakat hetek ota vegigaludta,most sokszor par pecenkent felsir. A nyala omlik,mindent rag.
2015. aug. 24. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, próbáld meg bekenni ilyen fogzáskönnyítő géllel-drogériában, gyógyszertárban lehet kapni több félét.
2015. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kened neki ogzásra való géllel?

kap hűtött kendőt rágcsálni, vagy hűtőrágókát?

gyulladt az ínye, vagy szép rózsaszín?


de ettől üggetlenül más miatt is ébredhet. puffad, szeles, ez nagyon gyakori a babáknál!

2015. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár az én babámnál elég későn jöttek a fogak, de a tünetek ugyanazek voltak. Hirtelen, éles felsírás, láttam rajta, hogy álmos, aludna, de nem tud a fájdalom miatt.
2015. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hasfajos volt,de akkor máshogyan kelt fel,akkor olyan erőlködve nyüszögött. Most meg ezer méter mélyen alszik,és a semmiből elkezd ordítani, kb mint oltáskor. Közben meg még szinte alszik.

Rágókája van, hűtős is,sima is, rágja ezerrel.

Az inyén én nem látok semmit, talán kicsit pirosabb, de nem is nagyon tudom mit kellene nézzek, a fiamnál anno észrevétlenül bújtak elő a fogacskák, sosem volt semmi baj

2015. aug. 24. 21:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Gélt veszek neki holnap, csak sajnos kis faluban lakom, itt csak kedden csütörtökön van patika
2015. aug. 24. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor hűtsd le textilpelus sarkát, vagy adj neki hűtött rágókát, nehogy a gyógyszertár nyitvatartás miatt szenvedjen..
2015. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kívánom a legjobbakat!
2015. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rágókája van,azt használjuk is, csak álmában nem tud rágni :)
2015. aug. 24. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!