Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha mar latszik hogy hol...

Ha mar latszik hogy hol hasadki az iny mennyi ido mire kihasad es attor a fogacska?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nekunk onnantol hogy halvanyan latszik az iny alatt a fog 4-5 nap az attores.
2015. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat olyan mintha holyagosodna es mar piros is,feher potty van az inyen,remenykedhetek hogy meg parnap? es a kisherei is pirosak van koze hozza?
2015. szept. 26. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
mennyi idos? nekem feher potty kb a 7 es a 14 hos kora alatt vegig ott volt az inyen de csak 14 hosan jott ki ax elso...az fog csira szerintem, a fognak ilyen hosszu feher halvanycsiknak kell lennie es ha kezd kibujni mintha csipkes lenne es nem feltetlen piros de duzzadt altalaban es kifeheredik az iny.
2015. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

4honapos,eloszor feher volt az inye.

Ma vettuk esze hogy tuz piros mintha be lenne gyulladva,amit te irtal hogy feher hosszu csik az is latszik az inyen de ott nem piros csak feher ,ugy latszik felol jon eloszor

2015. szept. 26. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
lenyeg hogy pottybol egyenlore még nem lesz fog, csikbol viszont lehet...altalaban alul jon eloszor de ha latod hat latod :) 4 honaposan még nagyon pici hozza ezert vagyok szjeptikus bar az en lanyom meg a masik veglet a maga 14 honapjaval.
2015. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Anyukam nemreg megerositette hogy szerinte is parnap es fogacska lesz mert latszik,negy gyerek utan tudja remelem igaza lesz!

Koszi szepen a valaszaitokat! :)

2015. szept. 26. 21:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Okt.15en kibujt az a szep fogacska,okt.17en pedig a masik:)
2015. okt. 20. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!