Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Miért tűnt el? Még mindig...

Miért tűnt el? Még mindig nincs fog.

Figyelt kérdés
Babámnak 5 hó körül alul megjelent egy fehér pötty, majd felül is. Azt hittem napok kérdése, és kint lesz, de 2 hó telt el és semmi. Azóta meg az a pontocska eltűnt. Kérdeztem védőnőt, azt mondta biztos gombás volt.
2016. júl. 5. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt a védőnőnek.
2016. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a lányomnak is volt ilyen fehér pöttye hetekig.

majd eltűnt és nem lett belőle fog...én nem hinném hogy afta volt, ha az lett volna, fájt volna neki már pedig egyáltalán nem zavarta heteken keresztül...azóta se tudom egyébként mi volt, de tény hogy 14 hónaposan jött az első foga, szóval ahhoz valószínű nem volt köze.

2016. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak nemrég jött át a 3. foga, alul nem láttam pöttyöt, felül igen de csak 2 hétig, aztán kijött a foga. Viszont szerintem a penész nem tűnik el csak úgy. Az én babámnak hátul volt az ínyén egy pötty, tanácsadáson említettem orvosnak azt mondta először, hogy tényleg szájpenész de le tudta szedni, nekem otthon nem sikerült előtte. Szóval valami ideiglenes leszedhető valami volt csak de minimum napokig ott volt előtte.
2016. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, akkor inkább fog lesz, de lehet szólok dokinak is, később megirom mi lett, hátha vki később rákeres.
2016. júl. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!