Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges hogy a 3 hónapos...

Lehetséges hogy a 3 hónapos kislányomnak megindult a fogacskája?

Figyelt kérdés
Tegnap délután 4kor egyik percről a másikra keserves sírás , potyogott a könnye , szájából láttam hogy folyik a kisnyála , persze ez nem új mert már 2 hónapos kora óta nyáladzik , keserves sírás közepette nem is tudtam mire gondolni , bele nyúltam a kisszájába , ínét elkezdtem 'dörzsölni' és a sírás rögtön abbamaradt , utána adtam neki fagyasztott rágokát (pontos nevet nem tudom) azzal elég jól el volt , utána elaludt , nagyon sajnáltam :(
2017. febr. 26. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán elkezdődik már ilyenkor. De áttörni lehet, sőt valószínű, hogy csak hónapok múlva fog, de ettől függetlenül most is fájhat már neki.
2017. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószìnű de vagy át is törik most, de akár hónapok múlva is, a kisfiamnál 2,5 hónaposan kezdődött, hogy időnként pár napig nyűgös volt és szívesen rágcsálta a hűtött rágókát, majd abbamaradt. Végül 6 hós volt, mikor tényleg áttört az első 2.
2017. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , fájdalom csillapítására elég a hűsítő rágóka és az anyai dédelgetés? :)
2017. febr. 26. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
A rágóka igen, de a dédelgetéstől nem lesz jobb, csak rászokik, hogy kézben van.
2017. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi kislányunknak ennyi idősen kezdődött, és 4 hónaposan megvolt az első két foga alul. Elég sokat szenvedett vele, aztán ajánlotta a védőnő a Dentinox gélt. Na az csodát tett, nekünk nagyon bevált. Recept nélkül tudsz venni gyógyszertárban, a hűtött rágókával meg ezzel a géllel már nem volt olyan vészes.
2017. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnak ilyen idősen bújtak ki a fogai.Nekünk is a rágóka segített meg az a krém (nevére nem emlékszem,10éve volt :). )
2017. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok sok hasznos tanácsot :')
2017. febr. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!