Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás miatt hasmenés meddig...

Fogzás miatt hasmenés meddig tart?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11 hónapos kisbabámnak 3 napja hasmenése van és hőemelkedése. Azért aggódom,mert néha ahogy eszik vagy iszik átmegy rajta...néha vizes a széklete.

Voltunk dokinál,úgy vélte,hogy a fogzás miatt.Szerintettek vigyem teljes kivizsgálásra vagy még várják pár napot? Anyum szerint vmi fertőzés áll emögött :/

Nem tudom mit tegyek... Éjszaka is nagyon nehezen alszik el és szinte azonnal felkel...tegnap a gyümit nem fogadta el,pedig mindig mindent megeszik.

Most el se tudtam altatni..köhög,náthás is volt,gyógyszereket kapja.

Ennyi minden lehet a fogzás miatt?



2018. aug. 2. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nap miatt nem kell teljes kivizsgálás. Nem baj, ha pár napig nem eszik rendesen de igyon sokat! Vizes elvileg nem lehet fogzás miatt de majd kiderül, hogy akkor szűnik-e meg, ha áttörik a foga igaz lehet véletlen egybeesés is. Pár nap múlva vidd vissza orvoshoz. Milyen gyógyszereket kap? Normaflore elég gyenge lehet antibiotikum mellé. Sérült bélflóra miatt is lehet hasmenése.
2018. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Szirupot és Calciumot kapott, vegyek neki normafloret vagy valami ilyesmit? Van neki rendes kakija is de vagy 2x vizes volt, előtte sok vizet ivott,itatom amúgy megissza hála Istennek! Nem lehet hogy a sok gyógyszertol van így? Lehet hogy holnap elviszem dokihoz. Remélem hogy 'csak' a foga rosszalkodik.

Köszi szépen hogy írtál. Írjatok, más tapasztalata is hátha segít :)

2018. aug. 2. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

8 foga van a fiunknak.Mind a 8-nál hasmenése jött ki, kb 5-6 napig lazább,néha kicsit vizes kakija volt ami azonnal elmúlt ahogy áttörtek a fogak.Kisebb az étvágya és jóformán csak a tápszert fogadja el, mert fáj az ínye.

Éjszaka amúgy az enyém is nehezen alszik, mert meleg van.

Milyen gyógyszert szed? Lehet azoknak is sajnos mellékhatása..


Amúgy azt mondják fogzás idején az immunrendszer gyengül ezért a gyerekek könnyebben kapnak el vírusos bacis betegségeket.De ha a gyerekorvosod látta és azt mondta fogzás probléma akkor én nem vinném azonnal kivizsgálásra.Amíg iszik elég folyadékot ,nem hány és 4-5 kakis pelusnál nincs több addig ne kapkodj.Várj míg kibújnak a fogak ha akkor se múlik el akkor érdemes az orvost újra felkeresnetek.

2018. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, lehet hogy túl aggódom Törpikémért :) de most mindkettő szemén észrevettem hogy konyezik és 'nyálkás'. Muszáj lesz elvinnem dokihoz,mert nem tudom hogy a nátha miatt van vagy vmi más a hunyó...szörnyű az egész odafigyelek rá erre vmi mindig akad...mindenesetre köszi szépen
2018. aug. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!