Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Problémát lesz belőle?

Problémát lesz belőle?

Figyelt kérdés
Remélem nem leszek megkövezve, de az 5hónapos kisfiam egész nap sír valószinű a foga miatt már dudorodik és látszódik, hogy fehér. Nyügős egész nap másfél 2órákat alszik de azt is 3 részletbe. Este olyan 7-8fele szokott elaludni kb éjfélig alszik majd 3-4ig szenved és kb 6kor megint fent van álmos hisz látszik rajta csak a foga miatt nem bír szerintem aludni. kenem neki dologélel hütött csörgőt is probáltunk az ökle egész nap a szájába én már teljesen kikészültem most tegnap meg tegnap előtt éjszaka adtam neki egy kis panadol babyt és jobban aludt tőle, de még így is sokat fent volt az éjszaka :( de lelkiismeret furdalásom van hogy gyógyszert adtam neki :( ugye nem lesz belőle baja? A párom sajnos csak hétvégén van itthon kamionos de 7végére átszokta venni kell éjszaka vele van hogy legalább akkor tudjak pihenni. De már kezdek elkeseredni hogy meddig fog ez még tartani?
2019. júl. 5. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, erre (is) találták ki ezt is, meg a nurofen babyt is. Inkább alkalomadtán ez, mint a szenvedés.
2019. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is adtam akkor, mikor sikítva ordított. Nyilván nem minden nap adod neki, így nem lesz baja, ha egyszer egyszer kap.
2019. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki, a Nurofen egyébként jobb a fájdalomra 🙂 Ha az adagolást betartod semmi baja nem lesz tőle, jobb a gyógyszer, mintha szenved a fájdalomtól.
2019. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Adjál neki pálinkát, ha egy fél felessel öblít az segít, nyugodtan nyelje le
2019. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!