Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET

A kérdés
d.reni3 nevű felhasználó kérdése:

Jar e a Gyed? Ha 2017 óta 2019 marciusaig közmunkában dolgoztam, majd marcius 1 jezot rendes munkaviszonyom all fenn, jelenleg is dolgozom a szulesig 2020 januarig.

Igy jar e a gyed illetve ha jar mibol fogjak szamolni?es hogyan?

Keress kérdéseket hasonló témában: GYED

okt. 25. 10:55  Privát üzenet  

A válaszok
Jár, mert a szülés napján biztosítva leszel, és az azt megelőző 2 évben volt 365 nap munkaviszonyod. Az összegét pedig a mostani helyeden kapott fizuból számolják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 25. 15:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom

Es meg annyi hoz ez a gyermek 3 eleteveig jar vagy meddig?

# 2/4Időpont okt. 25. 18:03 Privát üzenet
Csed jár 168 napig, ezt legkorábban a szülés előtt 4 héttel igényelheted. Ezután a gyerek 2 éves koráig gyed, 3 éves korig gyes. Ha beírod google-be, megtalálod, melyiket hogy számolják.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 25. 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

# 4/4Időpont okt. 25. 19:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
12hetes terhes vagyok. A terhesség elején kórházba kerültem, azóta is táppénzen vagyok. A nőgyógyász nem is akar már dolgozni engedni. A szülés várható ideje 2020 márciusa lesz....
Mikor lehet menni csedre ha 2020 Februárban szülők 6-7 hónapostol lehet?
Ez a 2020-as Gyed maximum már tuti?
Ha az elözö munkahelyemről 2017. augusztus utolsó napjával léptem ki (7 évig dolgoztam ott), az új helyen augusztus 11-i nappal jelentettek be. Jogosult vagyok GYED-re? Vagy a 11...
Mit szeretnél megtenni 2017-2020 között?
2017-2020 között lehet egy nagyobb háború orosz-amerika között?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a GYÁS, GYES, GYED, GYET rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!