Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED-et csak a munkáltatónál...

GYED-et csak a munkáltatónál tudom igényelni?

Figyelt kérdés
Júliusban lejár a CSED, igényelnem kéne a GYED-et majd, viszont a munkahelyem perpillanat zárva a járvány miatt, nem is fog kinyitni júliusig, minden kollégám menesztve lett, kivéve mi, akik gyeden meg satöbbin vagyunk. Egy szálloda egyébként. Szóval ha ott nem tudom igényelni, mert nincs aki foglalkozzon ezzel, akkor a Kormányablakban meg tudom? Vagy Oep esetleg?

2020. ápr. 28. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A könyvelőt csak nem rúgták ki...


Amúgy a csed igénylőlapon be lehetett Xelni, hogy egyúttal gyedet is igényelsz. Aztnem tettétek meg?

2020. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tettük meg, pedig kértem rá, de akkor azt mondta a könyvelő, hogy majd elintézzük, akkor ha aktuális lesz... De akkor most megkeresem őt. Köszi!
2020. ápr. 29. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!