Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan kell igényelnem a...

Hogyan kell igényelnem a Gyes-t? Augusztus 2-án jár le a Gyed. Előtte vagy utánna? Be kell mennem valahová? Ügyfélkapum nincs.

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Aug 03-tól


Én aznap igényeltem,amikor már a gyes kárt

2020. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nah

Kinyomtatod

Beviszed kormányablakba


Elküldte hamarabb

2020. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én online igényeltem Eügyfélen amit már linkelt az első (ezt csak akkor tudod ha van ügyfélkapu felhasználód, egyébként be kell menni kormányablakba). 2 nap alatt meg is kaptam a határozatot e-mailben, hogy jogosult vagyok, jövő hónapban már elvileg jön is majd az utalás.
2020. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor letöltöm és kinyomtatom a papírokat,kitöltöm és aug 3.án viszem be a kormányablakba
2020. júl. 13. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne augusztusban vidd be. MÁK-os barátnőm van, ő segített nekem a papírokkal és mondta, hogy a GYES-t gördülékenyen csak a 2 éves kor betöltése előtti max 1 hónapban tudják elindítani (mármint az igénylési folyamatot). Tehát Július közepén vagy végén menj be, ahogy időd engedi. Ha augusztusban viszed, mikor már betölti a kettőt, késedelmi eljárás lesz az igénylésed és késve kapod a pénzt is.
2020. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsót megerősítem családsegítősként, már júli közepén add be (feladhatod postán is), hogy átfusson addigra és ne legyen csúszás az utalásban.
2020. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! Jövő héten intézem is.
2020. júl. 14. 05:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!