Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A munkáltatóm bruttó 13353 Ft...

A munkáltatóm bruttó 13353 Ft naptári napi alap figyelembevételével bruttó 9347 Ft napi összegű Csed-et állapított meg. Mennyi lesz ennek a napi nettója? És mennyi Gyed-re számíthatok? Az alap bruttó fizetésem 285500 forint

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Csed hónaptól függ, Mindennap rá jár

Tehát pl decemberben 31 nap

31 * 9347 ebből csak 15%t vonnak

Gyed-ből ez alapján maxot fogsz kapni sztem, abból már több mindent vonnak. A max fix 169 ezer Ft nettó adókedvezmeny nélkül


Gyedet máshogy számolják amúgy. De sajnos ennél többet nem tudok, esetleg netes kalkulátorba be tudod írni, de majd kapsz határozatot később

2020. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem csak az alap bér számít, hanem bónusz, túlóra.


Ezert lehet hogy a Cseded 246 ezer körül lesz nettóban

2020. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2! Én is úgy számoltam nagyjából,mert úgy tudtam minden beleszámít

A fiam 07.27-én született meg, attól a naptól igényeltem meg és a minap 25760 forintot utaltak. Tehát július utolsó 5 napjára annyi. Az viszont csak 5152 forint/nap. Mégis csak az alap bruttó számítana?

2020. aug. 13. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az alap bruttó számít. Megírtad, hogy már meg van állapítva a napi csed összege, ez a 9347ft. Ezt kell felszorozni a hónap napjainak számával, ès levonni a 15% adót. Amit utaltak az biztos a csed? Mert az kevès a megállapított összeg fènyèben.
2020. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet még pár nap tappenzt kaptál, nem?


Mert mondjuk leadtad a papírt és most utalták


Munkaltatod kifizetőhely? Ha igen, nézd meg a bérpapirt.

2020. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy valóban a maradék táppénz, 31-én jöttünk haza, ugye a kórházi igazolás is addig szól.
2020. aug. 14. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!