Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a szülés után jóval később...

Ha a szülés után jóval később kaptam meg az anyakönyvit, kb. mikor jön a TAJ-kártya, adókártya, CSED?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónappal a szülés után kaptuk meg az anyakönyvi kivonatot, nem magyar a férjem és a gyerek neve sem amit kapott ezért volt egy kis kavarodás. A TAJ-kártya és az adókártya 1,5 héttel a szülés már nálunk volt, a CSED egy hónappal az anyakönyvi kivonat után érkezett visszamenőleg egy összegben. Ez utóbbit nem is tudtuk megigényelni ameddig az anyakönyvit nem kaptuk meg.
2020. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves anyósom az anyakönyvi hivatalban dolgozik úgyhogy mi azt nagyon hamar megkaptuk a közbenjárására. A kérdésed azon részét nem is veszem magamra. Az adó és Taj is hamar megvolt már. Kb 1-1.5 hét után. A személyi és lakcímkártya jött legutoljára. A csedet rendesen kaptam, időre mivel addig minden papírt leadtam.
2020. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tajkártyát még mindig nem kaptuk meg,meg a lakcímkártya sem. Voltunk már bent,elkeverték,nem tudják hol van.. 7 hónapos a fiam. A tajszámot szerencsére meg tudtuk szerezni
2020. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi online igényeltük, 1 hét múlva mindhárom megjött postán. 3 hetes volt a lányom. Senkit sem ismerünk a hivatalból 😄.
2020. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 hetes volt a pici mire minden megérkezett
2020. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!