Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha apa 1 millát keres havonta...

Ha apa 1 millát keres havonta akkor mennyi gyerektartást kell fizetnie?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 14:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy nincs semmi extra a gyereknek, semmi márkás cucc. Nem rég lett vállalkozó, azóta van ennyi fizetése. Én meg tudom honnan, mennyi idő alatt értünk ide úgyhogy a gyereket nem kapatom el semmivel az tuti.
2020. dec. 15. 13:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy százalékosan fogják megítélni. Viszont ha vállalkozó, az korántsem biztos, hogy tiszta jövedelem, mennyit forgat vissza a vállalkozásba? Lehet, hogy havi szinten a 80%-át vissza kell tenni, pláne ha nem régen kezdte.

Tudom nem rám tartozik, de nem a vállalkozás nyomása miatt kezdett el inni? Nem lehet ezen valahogy változtatni? Persze az sem mindegy, hogy néha 1-1 sör, vagy mindennap egy liter tömény 5-6 sörrel.

2020. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!