November elejetol mentem vissza dolgozni mivel lejart a GYESem,de csak 4oraban,de ugy nez ki ujra babat varok,igy most 4ora utan fogom majd kapni a tappenzt,tgyast gyedet es gyest?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,de ha szülés előtt legalább 3 hónapot dolgozni fogsz 8 órában, akkor magasabb lesz a tp és a CSED is.
2020. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehat ha 3honapig lagalabb 8oraban dolgozom akkor 8orara fogom megkapni a tgyast tbt es a tobbit?
2020. dec. 25. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nagyobb 4 éves koráig megszületik a kicsi, akkor megnézik, hogy mennyit kapnál jelenleg, viszont ha az kevesebb, mint amit az első után kaptál, akkor ugyanazt fogod kapni a kicsire is.

De ha 3 éve szültél, akkor gondolom, tudod, hogy nem kaptál tgyást, hanem csedet.

2020. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent kaptam az elsore csak akkor 8oraban dolgoztam.(tgyast gyedet gyest).Most mentem vissza nemreg de csak 4oraban.szamitasaim szerint 4eves kora elott szuletik a kicsi.
2020. dec. 25. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!