Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A kormanyablakban segitenek a...

A kormanyablakban segitenek a CSED igenylot kitolteni?

Figyelt kérdés

Ha szemelyesen bemegyek, akkor van ra lehetoseg, hogy ott egyutt kitoltom a nyomtatvanyt egy hozzaertovel? Annyi dolog nem tiszta az igenylessel kapcsolatban, hogy tok jo lenne ha valaki "ellenorizne", hogy jol van e kitoltve....

Neten mar keresgeltem, a kitoltesi utmutato ugyanugy rebuszokba van irva, bar lehet csak en gondolom tul.

Aki a kerdesre nem tud normalisan valaszolni, az lapozzon, koszi



2021. febr. 15. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy könyvelő ismerősöd?Megmutathatnád neki..
2021. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a gond?


Nálunk a munkáltatóntöltötte ki

( nem kifizetőhely)

2021. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is segít a munkaügy. Sőt, úgy tudom, ők is kezelik aztán az igénylőt, de ez lehet butaság, még nem teljesen olvastam utána.
2021. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem segitenek semmiben...ugy kell konyorogni nekik mindenert
2021. febr. 15. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Aki azt az egy oldalt nem tudja segítség nélkül kitölteni, az inkább ne akarjon gyereket nevelni. Csak a nyilatkozat kell, amit leadsz a munkáltatónak,a foglalkoztatóit ők töltik, csak ők adhatják be, elektronikusan.
2021. febr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen pont az ilyen kommenteloknek irtam, hogy lapozzanak tovabb :)
2021. febr. 16. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
még jó, hogy egyedül én írtam meg neked, hogy csak az egy oldalas nyil kell, de háborogj csak.
2021. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nem érthető? Segítek, ha tudok, már 2-szer töltöttem ki.
2021. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!