Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Megjött a GYED, amit húsvéti...

Megjött a GYED, amit húsvéti előttre ígértek?

Figyelt kérdés
Csak a csaladi potlekot kaptam meg eddig :/
2021. ápr. 2. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
És hol volt szó a te saját munkáltatódról? Kedves okostojás
2021. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%
Menjél pucold a tojást inkább!
2021. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
csajok nyugi :D akkor benéztem :) köszi
2021. ápr. 2. 13:05
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki érdeklődik, akkor nyilván nem XY Mancika munkahelyére kíváncsi hogy ott hogy utalnak.. Jóég.. xD
2021. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Idióta vagy 14-es, van akinek a munkahelye, van akinek az Oep a kifizetőhely. Akinek a munkahelye az 5-ig kapja meg, akinek az Oep az meg később. A kérdésben nem szerepelt, hogy neki az OEP utal. A kérdés az volt, hogy kinek jött meg a gyed húsvét előtt észkombájn.
2021. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

"Akinek a munkahelye az 5-ig kapja meg"


Ez se igaz. Akinek a munkahelye, annak akkor amikor a munkahelye szokásosan utal. Nálunk pl: 3-án utalnak, kivéve ha hétvégére esik, így jött ki most elsejére az utalas.

A gyes, csp viszont még előbb, 30-án jött. Erre az utalásra volt kíváncsi a kérdező, hogy ezzel együtt jönnie kellett volna-e a gyednek is. Hát nem.

2021. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem az volt a kérdés észkombájn, hogy kinek jött meg..

Hol olvasol ilyet?

Idézem a kérdést:


Megjött a GYED, amit húsvéti előttre ígértek?


ígértek..benne van.. kire gondol szerinted mégis?? a te munkahelyedre?? nyilván az államra/kormányra, illetve a folyósító szervre, nem?


Komolyan, mit vergődsz, te vagy az értetlen, és játszod itt a fejed?

2021. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

És így van, ilyen sincs, hogy akinek a munkahelye utal, annak 5.-ig meg kell jönnie.

A munka törvénykönyve szerit a tárgyhót követő hónap 10.ig kell bérkifizetésnek lennie. Ahol 10.én van bérkifizetés, ott a gyed is 10.én van kifizetve.

2021. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Hülye picsàk!
2021. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy bölcs, velős válasz attól aki rájött, hogy idióta ;)
2021. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!