Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a múlt hét elején minden...

Ha a múlt hét elején minden papír be lett küldve a CSED igényléséhez, akkor mikor várható a határozat és az első utalás?

Figyelt kérdés

Május 5.-én született meg a kislányom, de csak a múlt hét elején tudta a könyvelő leadni az igénylést, mert addigra lett meg minden papírunk.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2021. jún. 21. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Egyem a szívét a könyvelőnek, már rég leadhatta volna a baba iratai nélkül is az igényt. Akkor is elbírálják, csak utána hívogatnak, hogy küldje a többit.


Az elbírálás határideje pedig a kérelem beérkezését követő 8 nap.

2021. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ezt én nem tudtam, nekem annyit mondtak, hogy ha minden papírunk meg van, akkor lehet leadni az igénylést.

De akkor a héten vagy legkésőbb jövő héten várható, hogy megérkezzen a határozat.

2021. jún. 21. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elore leadta a munkahely a papirokat, amik megvoltak. Amikor megszultem, jott hianypotlasrol papir, kell a gyermek anyakonyvi kivonata. Azt potoltuk. De az hosszabb ido volt mire megjott a hatarozat. Kb.2-3 hét. 🙂
2021. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miután megkerestem az illetékes hivatalt kiderült, hogy a könyvelő ráfelejtett elküldeni, így ma küldte még csak be az igénylést. 🤔🤔😅😅 Mire lesz belőle valami, addigra szerintem már a gyedet kell majd intézni. Csak a gond, hogy nem a saját pénztárcája bánja, hanem az enyém.
2021. júl. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!