Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Múlthéten kedden azaz 06.02.-é...

Múlthéten kedden azaz 06.02.-én inteztük a párommal a gyed extrát. Lemondtam róla, május 16.i nappal. Még nem jött arról papír hogy hova utalhatják el vissza menőleg a pénzt,de ha rendben van minden szerintetek mikor várhatjuk az utalást?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is jön. Az ő munkáltatója ad be foglalkoztat9i igazolást, sok szerepel, hogy számlára vagy postai úton kéri a folyósítást.
2021. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg másodika lassan egy hónapja volt, nem múlt kedden.
2021. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
El írtam igen 🤣🤣 Köszi egyébként a választ közben megtudakoltam néhány dolgot,viszont egy két dolog most sem tiszta. Ikreim vannak, rájuk nem gyár gyed külön, viszont gyest külön kaptam rájuk. Akkor hogy lehet ez?
2021. jún. 30. 07:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ez a szabály. Gyed pénzbeli ellátás, azt a befizetett járulékok alapján kapod; míg a gyes családtámogatási ellátás, és úgy van meghatározva, hogy gyermekenként jár.
2021. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. Azóta megkaptatok már visszamenőleg?
2021. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia, nem. Hiánypótlásról érkezett vissza papír, viszont a gyest tőlem egyből megvonták még így is. Elvileg mostmár csak a határozatot várjuk amin megállapítják az összeget, szerintem utána. :)
2021. júl. 13. 08:14
 7/9 anonim válasza:
Jah értem azért kérdeztem mert ugyan ebbe a cipőben vagyunk, multhonapban adta be párom a papírt 23.an én már a hónapba nyilván nem kaptam gyest de neki még semmi papír nem jött hogy hogy áll a folyamat
2021. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi sem kaptuk meg azóta sem, és én sem kaptam. De beszéltünk ma a könyvelővel azt mondta hogy kb 30nap az átfutási ideje
2021. júl. 23. 22:12
 9/9 anonim válasza:
Már a gyedet hóközi utalassal meg kapta a párom 16-án, viszont visszamenőleg még semmit, 23.an volt 1honapja hogy le adtuk a papirokat
2021. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!