Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Potlékokkal a fizetésem 275e...

Potlékokkal a fizetésem 275e körül mozog potlek nélkül 220e körül ez bruttó. Mennyi csed illetve gyedre számíthatok? Illetve elég lesz 2 gyerek után 100% igénybe vennem az adokedvezmenyt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 06:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ilyen anyagi körülmények közé ne vállalj 2 gyereket.
2021. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

#1 ez egy teljesen normális fizetés vidéken. Család fenntartó banki szakügyintéző Békéscsabán. Mondom ott csak egy elit rétegnél elfogadott a gyerekvállalás.


Sajnos a kérdésre nem tudom a választ.

2021. aug. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Ez sehol sem normális fizetés. Beteges, vicc, röhej... Kérdező, szedd össze magad, és találj más munkát, ahol megbecsülnek! Akár költözéssel is. Nagyon megalázó ez a mostani. Kivéve, ha ez egy 4 órás munka.
2021. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy szedje össze magát? Szerinted pl egy tanári fizetés mennyi? Vagy a tanárnő is "szedje össze magát"?

Szerinted mennyit keres egy gyógytornász vidéken? Az is szedje össze magát? Aztán meg mikor rehabra kellene menj, akkor meg nézel, hogy miért nincs aki kezeljen, mert mind jól összeszedte magát és nincs aki ellásson. Vagy egy ilyen terúleten dolgozó ember nem vállalhat gyereket, mert te jól megmondtad, hogy szedje össze magát? Éljetek már egy kicsit a magyar valóságban.

2021. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%

#2

Vidéken sem normális ennyit keresni, max az Aldön. Én sem Budapesti vagyok és ráadásul gyárban dolgozva is megvan majdnem havi 300 nettó + 15 caf.

2021. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
* Alföldön
2021. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Békescsaba az Alföldön van, és teljesen normális fizetésnek számít a fent leírt.


A megélhetés is olcsóbb, mint mondjuk Győrben.

2021. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

CSED (max-min) 230.548.- - 184.438.-

Gyed (max-min) 144.375.- - 115.500.-

Valahol a min és max között lesz, mert átlag jövedelemből számolnak.

2021. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Budapesten ekkora a fizetésem, óvónő vagyok. Napi 6 és fél órát dolgozom két műszakban, 46 az alapszabadságom, imádom a munkám, nem unalmas, szuper a hangulat, mire hazaérek, nem vagyok fáradt, tudok a családommal foglalkozni, nem babysitterre és nyári táborokra megy el a bérem, s mivel a ferjem jól keres (mert ketten vagyunk a buliban), az átlagnál sokkal jobban élünk. Kedves Kérdező! A kérdésedre a válaszodat nem tudom, én is csak kalkulátorokból tájékozódom, kíváncsi vagyok a válaszokra.
2021. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Pest megyében dolgozol szerintem ez egy normális fizetés havonta a nettom 230e körül van saját házam van saját autóm ami nem egy alkategóriás nem én vagyok a család fenn tartó de azért havonta 600e Ft ra merek 2 gyereket vállalni Köszönöm az aggódást de semmim nem hiteles párommal 2 keresünk úgy, hogy bevállaljuk a második gyereket.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Nem azt kérdeztem, hogy, válalhatok még egy gyereket hanem hogy mi az az összeg amire jogosultak leszünk..

Ha nulla lenne akkor is vállalnék még egy gyereket! 😁

2021. aug. 12. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!