Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van jövedelempótló támogatás...

Van jövedelempótló támogatás gyes mellé?

Figyelt kérdés
Munkaviszonyom volt, a gyedem 175000 Ft kB, ami így is jóval kevesebb, mint a munkabérem anno, hamarosan 2 éves a gyerekünk, utána már csak gyes lesz, de egyenlőre úgy néz ki nem valószínű, hogy vissza tudok menni dolgozni, műteni fognak és legalább még fél év otthonlét... A gyes meg 25500 Ft...

2021. szept. 23. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatnál érdeklődj, hogy milyen szociális juttatásokat igényelhetsz. Egyébként nincs semmi a gyes mellé.
2021. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nincs...

Pont azért van ez kitalálva, hogy anyuka ne nagyon maradjon otthon 🙄


(Csak azert írom, mert fél éve én is ezt a hatalmas összeget kapom)

2021. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, miért lenne, még egy pár évig finanszírozzon az állam vagy mit várnál? Ilyen szar helyzetek adódhatnak bármikor, ezeket a te gondod megoldani, senki nem fog eltartani a két szép szemedért, sajnálom. Én is gyesen vagyok, semmi nem jár mellette, tudomásul vettük, így kalkuláltunk. Jobbulást!
2021. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gyes segély, semmilyen más ellátást nem igényelhetsz mellé, mert egyszerre csak egyfajta segély vehető igénybe.

Ha nem sürgős a műtét, akkor azt javaslom, menj vissza dolgozni, és akkor el tudsz jönni táppénzre.

2021. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párod jövedelme pótolja a kiesett összeget.
2021. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!