Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Amig nem kapok a CSEDről...

Amig nem kapok a CSEDről határozatot addig az összeget sem utalják?

Figyelt kérdés

Augusztus óta vagyok CSED-en, a baba szeptember elején született, mire minden dokumentumot benyujtottam, a határozat az összegről amit kapni fogok, múlt héten jött meg (okt. vege). Akkor ezek szerint csak novembertől kapom a csedet?

Mert már szeptemberben is utalgatott az oep valami nevetséges kis összegeket, de remélem az nem a csedem volt...?? De akkor meg mi...



2021. nov. 2. 05:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én előbb kaptam az összeget és rá 1-2 napra jött a határozat
2021. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A határozatot rajta van azt hiszem. A napi bruttó azt megszorzod a hónapok napjával 30/31 és kijön a bruttó összeg amiből le kell vonni 10-15%-ot azt kapod kézhez
2021. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!