Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED-hez kell írnom kérvényt...

CSED-hez kell írnom kérvényt a munkáltatómnak, van erre formanyomtatvány? Vagy hogyan írjam meg?

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha segítetek!
2021. nov. 18. 04:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Van rá nyomtatvány. A cégtől kérj!
2021. nov. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Vagy írd be a keresöbe a googleban, hogy "csed nyomtatvány".

Meg fogsz lepődni

2021. nov. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

1,2!


Kevered a szezont a fazonnal. A csed igényléshez valóban van nyomtatavany. A kerdezonek viszont nem erre van szuksege, hanem egy kervenyre, hoyg a munkáltató szülési szabadságra vegye a csendhez.


Kérdező!


Alulírott xy (minden személyes adatod) kérem hogy x dátumtól várhatóan y dátum születendő (vagy szuletett, ha szülés utána igenyled) gyermekem gondozás a miatt szülési szabadságra vegyen.


Teljes dátum, aláírás.

2021. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett kérvényt írnom.

Elmentem az OEPhez, adtak egy nyomtatványt, kitöltöttem, leadtam.

Minden mást a könyvelő intézett.


(Az elsőnél szülési dátummal, másodiknál az elött mentem CSEDre)

2021. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 3-asnak! :)

A nyilatkozat mellé kellett kérvényt írnom a MÁK fele, meg is írtam, el is fogadták! Köszönöm szépen! 🙏🏻🙂

2021. nov. 18. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper. Örülök hogy segíthettem. 3. voltam
2021. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!