Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki 16évesen szül ,és nincs...

Aki 16évesen szül ,és nincs végzettsége csak 8álltalános és nincs munkaviszonya az kaphat valamilyen támogatást?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
A kedves párjától kaphat egy életen át. De lehet, hogy egy felelőtlen g3ci, és otthagyta őket? Az ilyen gondok hallgatásába 30-40 év alatt bele lehet fásulni. Mindig az bosszant közben, hogy engem nem néznek férfinak, mert nem vagyok kiszámíthatatlan és veszélyes, ezért nincsen senkim. De pénzem és türelmem is lenne gyerekkel foglalkozni. Majd 50 évesen találok párt, mikor már fogatlan ráncosak leszünk.
2022. jan. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sosetom ***** válasza:
54%

Kaphat persze, normális esetben a szüleitől így még esélye is lenne egy relatíve normális életre, de gondolom itt nem ez a helyzet.


Ha nincs senki aki támogasson akkor fogadj meg egy jó tanácsot, ha egy kicsit is jobb életet szeretnél, mint ami elé nézel jelenleg.

Ha még van rá lehetőséged vetesd el, fiatal vagy gyorsan regenerálódsz.

Képzed magad, legyen egy olyan tudásod, amivel élhető jövőd lehet. Ha megteremted a megfelelő környezetet jöhet a gyerek. Lehet 30 éves leszel addigra, de nyugodtan hajthatod a fejed minden este a párnára. Szerintem ennyit megér.

A tudatos élet elengethetetlen egy jobb élethez.

2022. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!