Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csok igénylés hogy működik?...

Csok igénylés hogy működik? Csak használt lakás vásárlására? Vagy a meglévő felújítására kibővitèsère is? Három gyerek vállalása alap feltétel?

Figyelt kérdés

Van már két gyerek. Harmadik tervben. Van egy lakásunk. Amin van már egy lakáshitel. Kettőnk fizuja kb 600.-650.000 Ft.

Mi a menete a csok igénylésnek. Szocpol meg van. Adják még. Köszönöm szépen a segítséget és tájékoztatást.



2022. jan. 24. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből keresel ennyi pénzt, ha annyit nem tudsz beírni google-be, hogy csok igénylési feltételek.
2022. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan válaszokra vagyok kíváncsi aki már felvette. Köszönöm kedves anonim a hozzászólást.
2022. jan. 24. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi felvettük, 2 meglévő gyerekre. Tényleg olvass utána a neten mert le van írva teljesen érthetően, hogy mennyi jár meg mire lehet használni. Nem feltétel a 3 gyerek amúgy és lehet bővítésre is.
2022. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Falusi csok azt hiszem èv végén kifut ha nem hosszabbítanak rajta, ilyenekre sem árt figyelni.
2022. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Veszel a saját erődből egy házat és nem potyázol, úgy működik.
2022. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Falusi csok 2022 jún .30 van.. keress rá a Googleban.. sokat írnak részletesen róla .. fogadjatok egy ügyintézőt is ..nekünk rengeteget segített..

Sok sikert

Anikó

2022. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg fáradj be egy bankba, ahol felvilágosítanak részletesen.
2022. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már ne állj neki. Június végéig van, ha hiánypótlás kell stb., akkor vége.

Nekünk is hónapok volt az egész.

2022. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még jócskán beleférnek! nekünk 1.5 hónap volt az egész ..de előbb is meglett volna ha az eladó által hiányzott papírt a földhivatal hamarabb kiadja mint 1 hónap

De minél előbb kezdjetek bele .. nem tudom hogy az előttem lévőnek volt -e ügyintézője

A miénk nagyon sokat segített

És elég gyorsan lezavart mindent

Anikó

2022. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, volt ügyintézőnk. Banki is és külsős, falusi csokra specializálódott is.

A házzal és velünk is rendben volt minden, csak egy kötözködő bírálót fogtunk ki. A folyamatos hiánypótlások miatt húzódott.

2022. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!