Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed, családi pótlék valamint...

Gyed, családi pótlék valamint gyerektartás beleszámít jövedelemkènt a babaváró hitel felvètelènèl? Ha van hiteled az kizáró ok?olt valaki aki így vette fel S megkapta a maximum 10.000.000?

Figyelt kérdés

Apa keresete 400.000 körül mozog havonta.

Anya keresete gyed a munkáltatótol( az utalásban munkabèrkènt van feltüntetve) 180.000; családi 26.600; gyerektartás 30.000

Apának meglévő hitele(lakás plusz személyi törlesztő összesen 90.000)

Anya személyi kölcsön törlesztő havi 70.000.



2022. febr. 1. 11:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

A csaladipotlek és a gyerektartas ez esetben nem számít jövedelemnek. A hiteltorlesztes lehet kizaro ok.

Havi 160e a torlesztesetek jelenleg, a beveteletek meg 580e. A max hiteltorlesztes összesen nem haladhat meg a jövedelem 33%-át, mert ennyi tilthato le hivatalosan. 30e-vel kevesebb a torlesztesetek...Bakker, erre már nem kellene több hitel

2022. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a gyedet nem nézték. Munkáltato utalja, de igaz nem munkabér címszóval.

Férjek keres 5-600ezret. Havonta. Nekem a gyed a max, de ezzel pont megjöttem.

1 hitelünk volt, havi 39ezer törlesztővel.

2 bank elutasitott minket, a 3.adta ugy, hogy a meglévő hitelt kiváltottuk, azzal a feltétellel.


Szoval nagyon nem értem, akik a minimálbérre megkapják állítólag, mert minket nagyon megszivattak.


De barátnőméknél hasonló volt.

Barátnőm gyeden, nem nézték. Férje 4-500at keres. 1 hitelük volt, 20 ezer havonta. Hitelkiváltással kapták csak meg.

2022. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

A ket lepomtozo esetleg elavultak, miért tette?


1,A gyerekek utan járó ellátásokat SOHA nem veszik figyelembe jövedelmeként hitelkerelemnel, mert azokból tartozás levonni nem lehet.

2, A hitelkerelmezo OSSZES hitele nem haladhat meg a jövedelem 33%-át, mert csak annyi tilthato le hivatalosan, kivéve ha több tartozasrol van szo es azok egyike gyermektartasdij, akkor 50% lehet.

2022. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

2

melyik bankban?


Férjem pont a kezdő fizujàval 280e bevétellel volt mèg csak (6 hó próbaidő, ès utàna emelés plusz havi bónusz)

Az én bevètelemet fel sem tüntették

Gyed +terhes táppénz votlt épp.

Igaz hitelünk nem volt, de a jövedelmünk pont annyival kevesebb is volt.


Csont nélkül àtment..


(Otp Tata)

2022. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4!

Cib-nél kezdtünk, mert ott volt ismerős. Óóó simán elintézi... az előszűrőn megbuktunk.

Utána egy ismerős az otp-t ajanlotta, ők ott vették fel.

Előszűrőn kidobta a gép a 10milliót, majd 2 nap után hívták férjem, hogy leszoltak pestről, megnézték, 3.8milliót ajánlanának. Persze h nem fogadtuk el.

Végül az erste adta meg a 10et, de ugy, hogy volt 700ezer vissza a másik hitelünkből, azt kiváltottuk. 2#

2022. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Aztaaa


Nekünk annyi volt a mázlink, hogy a 6 hó próbaidő nem próbaidő volt igazából ( tudtuk) azt jelentette, hogy véglegesítik, de a fizzetése egészét későbbkapja és a bónuszokhoz is csak azután fèr

( de màr elég is volt ebből a cégből.. mindenhez lehetetlen szabàlyaik voltak)



Egyik ismerős is a cibbel szívott, és az erste adta meg nekik.


Otp-t nem is értem


Arról híresek, hogy minden jöttmentnek adnak🤫

2022. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De ha az én GYED-em nem számít bele akkor én hitelem sem. Vagy az igen?

Mert akkor párom fizuja 400.000 a. Ennek a 33 százaléka 132.000.

2022. febr. 1. 14:46
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

132 ezer a 33%a, 90 a hitele. Tehát 42ezerig mehetne. A babaváró maxának meg olyan 50 körüli a törlesztője.


Ha házasok vagytok, és azok vagytok mivel feltetel, mindkettőtök hiteleit nézik.


Nálunk férjemnek nem volt hitele, nekem pedig sajnos egy providentem kenyszerből, mert a munkáltato jol kicseszett velem. Ezt nem is említettük.

Hiába az igénylés elött 2 honappal vettem fel, és kb igénylés után 2 honappal ki is fizettem, nézték, mert fel van tüntetve a khr (vagy milyen) rendszerben.

Mivel a nagyobb kereső az adós, a masik házastárs pedig az adóstárs, így mind a 2 felet lecsekkolják.

2022. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

"A max hiteltorlesztes összesen nem haladhat meg a jövedelem 33%-át, mert ennyi tilthato le hivatalosan."


Ez nem igaz. 500.000ft alatti jövedelem esetén 50% terhelhető hitellel, 500.000ft felett 60% terhelhető.

2022. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

9!

Jelzaloghitelnél.

2022. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!