Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van egy 2 eves gyermek es egy...

Van egy 2 eves gyermek es egy 6 honapos baba. Van e olyan lehetoseg hogy anyuka gyest kap a nagyra apuka GYEDET a kicsire?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az ellátásoknak egy szülőnél kell lenniük, kivéve a családi pótlékot.
2022. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Egy szülőnél lehet minden ellátás.
2022. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Anyuka kérhet fizetés nélküli szabadságot, ha megkapja, fizeti a tb-t magának és majdnem ugyanott vagytok.
2022. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Anyuka nem dolgozik, apuka fizeti a tb-t anyukanak. Köszönöm a válaszokat.
2022. febr. 9. 03:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor 4 gyerek legyen legalább, mert akkor mondhatja hogy főállású anya. Így csak élősködő.
2022. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 benboglar ***** válasza:
0%
Anyuka GYED-en lehet a kicsivel és így ő biztosított ! Apuka GYES-en lehet a nagyobbal és 4 órás munkát kell vállalnia, így ő is biztosított - vagy végezzen olyan munkát,ami ad részére biztosítást ! Mert a GYED biztosítási jogviszonynak minősül,míg a GYES általában fizetés nélküli szabadság révén vehető igénybe, bár én a GYES alatt is kaptam munkahelyemről a béremeléseket !!
2022. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj hülyeséget utolsó.

Az ellátások egy embernél lehetnek. Nem lehet megosztani. Nem is tudom honnan szedted.

2022. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, elmehetsz a tudod hova. Normalis valszt vártam nem. ilyen bunko beszolast. Jah meg élősködő te vagy.
2022. febr. 17. 05:31
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8: Én biztos nem. Soha nem kellett eltartania a férjemnek, mert van agyam és használom is. Vagyis suli után munkahelyem lett, ami azóta is meg van - 13 éve. Jövőt terveztünk, így gyereket is és soha nem reszkettem semmilyen ellátásért. Amikor a kicsi 2 éves lett, visszamentem dolgozni, így továbbra sem reszketek hogy mi lesz a második gyerkőcünk születésekor... Szóval nem megyek a tudod hova.
2022. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!