Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha lejár a gyes, tudok valamit...

Ha lejár a gyes, tudok valamit igényelni a munkaügyi központba?

Figyelt kérdés

2 kérdést szeretnék feltenni.

1. 20 nap mulva lejár a gyesem, sajnos arra a pénzre is szükségem lenne. Esetleg ha beregisztrálok a munkaügyibe, tudok valamit igényelni?

Illetve a második kérdésem az lenne hogy ezután magam után kell fizetnem a tb-t? Köszönöm előre is a válaszokat.


2022. ápr. 4. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos munkakeresési járadékot tudod kérni, ha jogosult vagy rá.
2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyes előtt volt munkaviszonyod?
2022. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos a terhességem előtt megszünt a munkaviszonyom.
2022. ápr. 4. 12:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jár munkakeresési sem,és a tb-t is fizetned kell magad után 8500 ft körul van havonta.
2022. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi az akadálya annak, hogy dolgozz?
2022. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg tudsz igényelni egy listát a munkalehetőségekről.
2022. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az az akadály hogy szeptemberbe megy oviba a lányom és nincs aki vigyázzon rá. A gyes megszűnt és mégsem tudok menni még 4 vagy 6 órába se.
2022. ápr. 5. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Mert az oviba nem vigyáznak rá?

Ha beteg,elmész tp-re.

Ha kirúgnak keresel másikat.

Elég munkakerülőnek tűnsz!

Szültél egy gyereket a semmire,de most már ideje felelősséget is vállalni érte,nem várni, hogy apu meg az állam tartson el.

2022. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as. Neked valami az agyadban nagyon nincs rendben. Te ezeket olvasod vagy ennyire rossz az életed, hogy ilyeneket hozzám vágsz ismeretlenül?

Az oviba szeptembertől tudom vinni, addig amíg elmegyek dolgozni hagyjak itthol szerinted egy 3 éves gyermeket?

Mondta neked valaki hogy én vagy a gyermek el vagyunk tartva? Bőven van pénzem addig amíg nem tudok normális munkába állni, csak annyit mondtam hogy az a kis pénz is jól jött volna. És nem a semmire szültem mert mindenünk meg van amire szükségünk van. Fogalmad sincs arról ki is az igazán munkakerülő, mert soha nem voltam az, mindenért keményen megdolgoztam!!

Valószínűnek tartom hogy nincs gyereket, nem csodálom mert különben tudnád hogy mennek a dolgok. Nem vihetem be csak úgy hogy na itt a gyerek vigyázzatok már rá. Javaslom előbb 3x gondold át mit akarsz írni, mielőtt le is írod.

2022. ápr. 5. 14:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Kihagytam valamit. Soha nem volt szükségem eltartásra főleg nem az államtól, és a kérdésemmel nem is a segélyre gondoltam. Idióta.
2022. ápr. 5. 14:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!