Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkahelyem nem emel a fizetés...

Munkahelyem nem emel a fizetésemen, mert akkor a semmire is magasabb CSED-et kellene fizetne. Tényleg a munkahely fizeti a CSED-et vagy egy részét?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ezt már az állam fizeti, így meg is vétóznám a kifogásukat. Viszont nem találok semmi hivatalos oldalt, ami ezt alátámasztaná, tudtok segíteni, hogy mi is az igazság?
2022. júl. 7. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Hivatalosnak nem hivatalos, de oldal 😂

2022. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akar emelni, mert míg dolgozol, magasabb járulekot kellene fizetnie utánad.


Egyébként alapból lenne emelés, vagy csak te szeretnéd?


Ja és a kérdésre a válasz, nem ők fizetik. Te elmész fizetetlen szabira, az után pedig ő 1 ft-ot nem fizet.


Csak addig a járulekokat illetve ha táppénzre mennél, annak az 1/3át

2022. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
A tappenzt fizetik, vagyis ahogy már irtak annak egy harmadát. Plusz majd a szabadsagodat, ha vissza mész.
2022. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
CSED-et a munkáltató fizeti úgy tudom. De ettől ez még elég szemét húzás a részükről. GYED/GYES már állami.
2022. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es, tudsz küldeni kérlek erről egy leírást, vagy honnan van az infó? Neten mindenhol azt írják, hogy azt az állam fizeti, csak egyik weboldal sem hivatalos.

(3-as, nem a táppénz volt a kérdés, az teljesen más téma)

2022. júl. 8. 08:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Kerdezo!


Ha emelne a fizeteseden, akkor a magasabb tappenzt is neki kell fizetnie, ezért írtam, ahogy ugyanez vonatkozik a majdani szabadságra is. A CSED és GYED összegén nem változtat, mert nem az utolsó hónapokat nézik úgysem.

Amúgy meg nem ertem, alapból miért kellene emelnie a fizeteseden?

2022. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Még mindig nem a táppénz a kérdés, semmi köze a kérdéshez. A CSED volt a kérdés, az a kb. 6 hónap.

A fizuemelés indokához semmi közöd, de kb. mindenki kap rajtam kívül a cégnél.

2022. júl. 8. 13:11
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ah,Miss Arrogancia, bocsáss meg, hogy mereszeltem válaszolni és próbáltam ramutatni, minlehet az indok. Mondjuk ha így állsz a munkatarsaidhoz és a főnöködhöz, ezzel a bunkó stílussal, nem csodálom, ha nem emelik a fizetesed. Ha így haladsz, nem sokáig élsz munkahelyed se. Téma lezárva, szia.
2022. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Először még normálisan reagáltam arra, hogy offolod a témát.
2022. júl. 8. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Hiába vètózod meg, akkor se fogsz kapni emelèst, mert láthatóan nem akarnak. Gyorsan beböfögtek valami indokot, de nem elèg tájèkozottak hozzá. Ha rávilágítasz a tèvedèsükre, akkor keresnek majd más kifogást, ès rá fognak jönni arra, amit a #6-os válaszoló írt, miszerint a felgyűlt szabikat, illetve a tp-t fogja èrinteni, ès az lesz a következő indok. Úgyhogy nem írt hülyesèget azzal, hogy ezt megemlítette, mert ilyen szinten köze van a tèmához.


Gondolom az ilyen általános emelès cèlja az, hogy megtartsák a munkavállalókat, de tèged hamarosan nem is látnak èvekig, nem akarnak invesztálni rád.

2022. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!