Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ausztriából GYES igénylése?

Ausztriából GYES igénylése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én Mo-n kapom a GYES-t a jelenleg 3 hónapos lányom után (nem volt elegendő mviszonyom máshoz) A férjem most fog kezdeni az ausztriai munkahelyén.

A családi pótlék különbözetet igényelni fogjuk.


Az nem érhető, hogy GYES különbözetet is lehet igényelni?



2022. aug. 3. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Dolgozni kellett volna!!!
2022. aug. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😂 Teljesen igazad van. Köszönöm szépen az információt, és a segítséget!
2022. aug. 4. 06:17
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
1es, skkro nem lehetne mindenhonnan segílykét tarhálni...majd szüli sorba a purdékat hogy ne kelljen dolgozni majd eltartjuk mi és a németek.
2022. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm az infót... Sajnálom, hogy nem osztottam meg veletek,hogy miért nem volt elég munkaviszonyom és mennyi hiányzott.

Nagyon örülök, hogy ennyi segítőkész ember él a világon...

2022. aug. 4. 07:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyet itt kérdezni, fogalmad sincs, hogy megbízható-e az infó. Ha a férjed bejelentve dolgozik kint, akkor felveszi a kapcsolatot pl az Arbeiterkammer-rel, és megkerdezi, mik a lehetőségek. Ott vannak hozzáértők, akik megmondjak.
2022. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

De szemetek vagytok, én is csak gyest kaptam, mert pont pár nappal kevesebb egyetemi napom volt, és kiderült, hogy a főnököm nem jelentett be, pedig dolgoztam is.


FOGALMAD SINCS, miért csak gyesen van a másik, és igen, én is úgy éreztem, hogy ez csalás, nekem ezek járnának, és nem "segélykék", itt szülöm az államnak az újabb munkaképest, aki majd a ti nyugdíjatokat(ellopnivalót) biztosítja..


Egy rakás szemét munkáltató van, a legtöbben huszonéves nők csak határozott időre vannak foglalkoztatva és félévenként megújíttatják nekik, nehogy el merjenek menni családot alapítani.. Nálunk mondjuk még ennyi sem volt, egyszerűen elkérték az adataim és nem voltam bejelentve..


Ez mindenkinek jár, nem véletlenül, nem "segélyke", senkinek nem kell rosszul éreznie magát miatta, mert szeretne valamit, amit mindenkinek adnak. Szemét korrupt ország ez, nálunk se történt semmi, a munkáltató cége csődöt jelentett, de még egy évig sutyiban működött, pedig bejelentettem, mi történt. Tök jól csinálják a dolgaikat!

2022. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 5,6 a megértő, nem ítélkező választ.🙂
2022. aug. 4. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szard le őket kérdező, vicces, hogy pont itt a gyereknevelés rovatban ne tudnák, hogy mennyi munkát és pénzügyi áldozatot jelent egy gyerek felnevelése.


Sajnos nem valószínű, hogy itt érdemi választ kapsz majd.

2022. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!