Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az addig felgyűlt szabikat...

Az addig felgyűlt szabikat milyen órabérbe fizetik ki amíg otthon voltam a babával?

Figyelt kérdés
Mert amíg otthon voltam 2szer is emeltek. Nem tudom hogy van ez, akkor nekem is emelnek? Vagy én kevesebb órabérért dolgozok mint a többiek?
2022. aug. 5. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed a szabikat megkapod az emelést és már az emelt bérből számolnak
2022. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
En allamigazgatasban dolgozom,tobbiek kaptak emelest ,mig gyed,gyesen voltam. Nekem nem akarnak adni,nincs benne csak a munka tv konyvben,de az meg rank nem vonatkozik. :( Vegtelenul szomoru vagyok. Ket gyerek mellol raadasul hat oraba megyek vissza. 40 évesen, diplomas 6 oras berem fotanacsado beosztasban 157 e ft lesz. A 8 oras 220 korul volt vhogy 2019 ben. Az emelt gazszamlara nem lesz eleg.
2022. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Hanem jó ez a hely kell keresni másikat. :) N
2022. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt alapbér-emelés amíg babáztam, és mikor visszamentem, már eleve úgy nyomták az orrom alá a szerződést, hogy ez benne volt. Igen, a szabikat is már így fizették ki. Logikus is, hiszen a szabadság alatt már aktív jogviszonyba kerülsz, nem csak a szabik lejárta után.
2022. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

"Ket gyerek mellol raadasul hat oraba megyek vissza. 40 évesen, diplomas 6 oras berem fotanacsado beosztasban 157 e ft lesz"


Jaj, de sokan szeretnék, ha lenne hova visszamenni 2 gyerek után, pláne 6 órában.... Az én cégem megszűnt, akarsz cserélni és 2 gyerekkel tök új munkát keresni?

2022. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es ne viccelj már! Ez akkor most kevesebb arányosítva is, mint a 2019-es! 157/6*8=209

Az hogy lehet?

2022. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 es vagyok,azert kevesebb mert most nem en veszem igenybe a gyerek utan az adokedvezmenyt. Majd jovo majusban "visszakerem magamhoz".mar ha emelnek,ugyanis ket gyerek utan 40 jar ha jol tudom,ki se tudom hasznalni a reszmunkaidos regi fizumbol.


5# tudom,hogy meg rosszabb keresgelni,de most koltoztunk ki videkre,bejarosak vagyunk,rengeteg a benzin+ a nagy haz gazkazannal. Telen csak az elviszi a fizut. A kutyatap negyedevente 30 e. Gyereknek pelenka,tejital egy vagyon. Ruhak szezononként 100 e. Ha 400 nettot keresnek,talan meglennek az uj rezsi es benzin ar mellett. Nem szaros 157 e ft. Azert meg se eri bejarnom

.

2022. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!