Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYET mellett lehet főállásban...

GYET mellett lehet főállásban dolgozni, vagy vállalkozóként (az más kérdés, hogy anyaként ez milyen nehéz)?

Figyelt kérdés

Szeretnénk 3. Gyereket, még nem vettünk fel Babaváró hitelt, de ha sikerül a 3. baba akkor mindenképpen lecseréljük a mostani lakásunk.


Engem érdekel, hogy ha igénylünk GYET-et (nem tölti be a nagy a 18-adik évét mire lejárna), amellett is lehet főállásban dolgozni? Persze csak amikor a kicsi már elmúlt 3 éves, szóval ha jól értem, az ő 8 éves koráig járna GYET. Az már más kérdés, mennyire tudnának alkalmazni engem, gondolkodunk hosszú távon egy vállalkozás indításán is.


Bonyolult, de mi nem a pénzért akarunk 3. Babát, hanem mert amúgy is szeretnénk, csak érdekel, mi járhat utána, jó végzettségem van, sok mindent meg tudnék oldani munka szempontból én is. :)



2023. okt. 19. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
A gyermeknevelési támogatásban részesülő személy kereső tevékenységet heti 30 órát meg nem haladóan folytathat, vagy időkorlátozás nélkül, ha a munkavégzés az otthonában történik.
2023. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!