Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha egyetem alatt esek teherbe...

Ha egyetem alatt esek teherbe akkor milyen juttatásokra vagyok jogosult?

Figyelt kérdés

Jövőre kezdem az egyetemet, nem tudom még, hogy hogyan hozza a sors, fogok-e dolgozni vagy sem, mert 2 szakot jelölök majd meg, az egyik duális a másik nem.

Ha nem dolgoztam semmit (bejelentve), fóliába dolgoztam stb, de ezek nem adnak semmit hozzá.

Nem feltétlenül tervezem, most fogunk a nyáron összeköltözni a vizsga időszak után. 3 év az egyetem és ha úgy érezzük, hogy készek vagyunk akkor egyetem alatt is belevágnánk a baba projektbe.

Tudom, hogy sokan ellenzik iskola alatt, de én nem szeretném már majd tovább húzni a nagy pillanatot.

Neten próbáltam utána olvasni, de nem igazán láttam át.

20l


2023. okt. 21. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán láttad át? Ilyen értelmi képességekkel milyen egyetem fogad?
2023. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennyire nehéz megérteni a neten leírtakat, ne eröltesd....

Illetve mielött szednél ki a közösből, illene bele is tenni..


Ha babázni akarsz, akkor ne egyetemre menj, hanem dolgozni.

2023. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jövőre kezded az egyetemet, akkor még van egy éved dolgozni előtte. :) 20 éves vagy, gondolom a gimnáziumot elvégezted és csúsztatsz egy évet; ez pont ideális lehet a munkához - így jobb ellátások járnak majd és nem csak a diplomás gyed.
2023. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,te komolyan azt hiszed, hogy 3 év múlva 23 évesen ha nem lesz már gyereked,akkor kifutsz bármiből is?

Ne haragudj,de ha ennek se tudsz egyedül utánajárni,akkor milyen egyetemre szeretnél menni?

Az meg már csak hab a tortán, hogy friss diplomásként,nulla szakirányos gyakorlattal kisgyerekkel sehová nem fogsz kelleni.

2023. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!