Maradna ugyanannyi a gyed?

Figyelt kérdés
1,5 lesz a kislányom szeptemberben. Akkor szeretnék visszamenni dolgozni. Szülés előtt 8 órában dolgoztam a munkahelyemen. Szülés után a 4órában dolgozó munkatársam vette át a helyemet.Ő akkor menne nyugdíjba amikor GyESről mennék vissza.Eredetileg úgy is volt hogy a Gyes végéig itthon maradok de sajnos anyagilag nem úgy jött ki minden.Így hogy vele se csesszek ki nyugdíj előtt, meg talán a bölcsi miatt nekem is jobb így a 4órás munkaidőbe kerülnék én amíg nem megy nyugdíjba a munkatársam.A gyedem összege változni fog ha visszamegyek dolgozni, de most csak 4órás leszek?
jan. 17. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyed ugyanannyi lesz, amennyi a határozatban van, amit most kapsz.

A béred lesz 4 órás.

jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem

A gyed egy már megállapított ellátás.

Ezen nem fognak változtatni.

Ami "bukó"lehet ilyenkor, ha a bölcsibe beadod, de nem mész vissza dolgozni. Akkor vehetik el a gyedet.

jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp visszamegyek dolgozni.
jan. 17. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!