Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyedet mikor utalnak augusztus...

Gyedet mikor utalnak augusztusban?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nincs fix napja soha mikor fizetésnek,nyugdíjnak,stb. van előre megadott fix napja.Még soha nem kaptam egyformán és tudom hogy 10-éig megkapom de albérletben egyedül mégsem mindegy.Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 6. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, hónap 10-ig kell megérkeznie, de nekem sem volt soha fix napja.

Most pl. 4-én én már megkaptam, de volt olyan hónap, amikor 9-én.

Albérletben tényleg nem mindegy, meg a számlák szempontjából sem, de ezt nem fogják figyelembe venni "odafent".

2012. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden hónapban eddig mindig 6-án kaptam meg, tehát fix volt a nap. De ma még sem kaptam meg, nem tudom, miért.
2012. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már utalták, múlt héten megkaptam, de nekem sem volt soha fix az időpont, össze-vissza kaptam meg.
2012. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyed ma atutalassal megerkezett nekem,ejjel 2h-kor jott az sms
2012. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!