Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hány hónap, év keresgélés...

Hány hónap, év keresgélés után találtatok kettő picivel munkahelyet GYES után?

Figyelt kérdés
Én lassan egy éve nézelődök, de semmit nem találtam. Diplomás anyuka vagyok, sajnos interjúra is alig hívnak el. Vidéki nagyvárosban élek. Nem kétkezi munkára gondolok, hanem felsőfokú végzettséggel végezhetőre.

2012. aug. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak nekem még nincs gyerekem, mégsem találok, kitartást.
2012. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem fogadsz el egy másik állást esetleg egy kétkezit,és akkor közben lenne lehetőség olyat keresni amilyet szeretnél?Addig sem lennél munkanélküli.
2012. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még gyesen voltam, mikor beküldtem az önéletrajzomat egy beugrós/alkalmi/részmunkaidős álláshirdetésre. Másnap felhívtak, azóta is ott dolgozom. Igaz nem lesz hosszútávú, mert zúzós a beosztás, de addig is félretettem már annyit, hogy ha keresgélnem kell ezután, addig sem halunk éhen.
2012. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy év után esélyes, hogy a munkaügyi elküld közmunkára. Persze azt nem kötelező elfogadni, de akkor a juttatásaidat is megvonják. Inkább fogadj el egy kevésbé a végzettségednek megfelelőt, és majd jön jobb is idővel.
2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kétkezi munkát nem tudok végezni, hacsak nem sorra megyek. de két közgazdász diplomával felsőfokú nyelvismerettel vicces lenne.. Nem szakmát adtak a kezembe, sajnos. A férjem jól keres. Nem a pénzért akarok dolgozni, hanem azért hogy teljes értékű embernek érezzem magam. Akit a munkája inspirál.
2012. aug. 16. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!