Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor szokott jönni a tgyás?

Mikor szokott jönni a tgyás?

Figyelt kérdés
még családit sem kaptam meg.tgyásra pedig már egy honapja leadtam a paporokat. 07.24 én szültem. kb mennyi és mikorra várható? 93e ft-os br. fizetés mellett? köszi

2012. szept. 15. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,én meg már 07.02.-án szültem,és már 2 havival le vannak maradva.Felhívtuk őket,össze-vissza magyarázkodtak,ha kövi hónapban sem kapunk pénz jelentjük az oep fölött álló szervnek.Ez már több a soknál.

Te sem kapsz már a hónapban tgyást,mert azt mondták "már nincs utalási időszak".

Tanácsolom hívd fel Te is őket,és reklamálj!

2012. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mikorra várható azt nem tudom,de itt egy kalkulátor,amivel ki tudod számolni.Az NE zavarjon meg,hogy GYES kalkulátornak van írva,kiszámol neked mindent(egy táblázatot fogsz kapni az adatokkal,TGYÁS,GYED,GYES)
2012. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja,a link: [link]
2012. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:még annyit,hogy én csak hó végén fogok szülni,ám már augusztusban beküldtem a papírokat az OEP-nak.Ezt egy ott dolgozó barátnőm javasolta,pont azért,hogy mikor megszületik a baba csak 1 papírt kell küldeni hozzá,és már utalnak is(illetve ha valami hiányzik nekik,vagy valami adat nem jó,akkor van idő javítani/pótolni még a baba érkezése előtt).Ám ezt nem verik nagydobra,hogy így is lehet csinálni.Én a szülés várható időpontja előtt 28 nappal már igényeltem a TGYÁST,de ezt akkor is be lehet küldeni,ha valaki csak a szüléstől igényli.
2012. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm hát akkor vagy várok vagy holnap rájuk szólok majd

kiderül

2012. szept. 16. 12:16
 6/7 A kérdező kommentje:
a könyvelőt felhivtam, még el sem küldte -.- ááááááááá
2012. szept. 17. 10:34
 7/7 A kérdező kommentje:
azt mondta holnap elküldi és kb 2 hét :( tök jó:(
2012. szept. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!