Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen támogatásra, jövedelemr...

Milyen támogatásra, jövedelemre lehetek jogosult?

Figyelt kérdés
Első baba, 12-es középiskolás tanuló vagyok, nappalis, magántanuló, úgy néz ki évet kell ismételnem, munkám nincs (eddig még egy diákmunka sem jött össze soha, pedig tavaly is próbálkoztam), nem vagyok férjnél. Egyáltalán azt sem tudom, ezek közül mi az, ami számít, csak próbálok némi támpontot adni. Nyilván a párom lesz a pénzkereső, én nem számíthatok sokra, de jó lenne tudni, hogy én mennyit tudok majd adni a kasszába.

2013. máj. 6. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyes bruttó 28500 és csp 12200. Anyasági támogatás szülés után kb 64000. Ha a párod dolgozik, akkor neki 10000 adókedvezmény.
2013. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyes brutto, tehát lejön belőle a TB járulék. Havi szinten a családi és a gyes összege 37 ezer forint, ez az amit kézhez kapsz.
2013. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyes és családi együtt 38. ezer.
2013. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!