Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az 1xi anyasági támogatáshoz...

Az 1xi anyasági támogatáshoz az igazolást mikor kell kikérni?

Figyelt kérdés
Hány hetesen szoktak igazolást kérni arról, hogy megvan a 4 pecsét? Köszönöm.
2013. jún. 6. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szülés után a kórházban adják a zárójelentéssel együtt
2013. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3,5 éve szültem, akkor úgy volt, hogy harminc-nemtomhány hetesen (már nem emlékszem mikor)bementem a körzeti orvosomhoz (nem volt fogadott nőgyógyászom, és most sincs), és tőle kellett kérni igazolást, hogy megvan a 4 pecsét. Ő megnézte a kiskönyvemet, és mivel megvolt, így adott egy igazolást róla. Ezt kellett odaadnom a szülés után a nőcinek, aki jött az adatokat kérdezni, a gyerek papírjait aki intézte. Azóta már változott volna ez a rendszer? Egyébként ez Debrecenben volt.
2013. jún. 6. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve szültem, de nekem is a kórházban szülés után, mikor mentem haza, a zárójelentéssel együtt adtak igazolást. Megnézték a kiskönyvem és a kórházban bent lévő valamelyik doki adott igazolást. Ez Székesfehérváron volt. 2010 áprilisában szültem.
2013. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél 36 hetesen a terhesgindozóba adták oda az igazolás. A legkisebb gyerek 1 hós. Szombathely.
2013. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél a kórházban kaptam a dokitól. 2009-ben és 2012-ben is így volt. Budapest
2013. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!