Emelik a családit?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm mondta h az origon olvasta h e hónap 15-ig kapunk +egy havi családit és az összeget is növelik.De én hiába kerestem sehol nem találtam semmit.Valaki esetleg hallott még erröl valamit?!
2013. aug. 10. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
vicces ismerősöd van :D semmi nem változik
2013. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz,régen volt ilyen(talán 2001),hogy augusztusban dupla csp volt,gondolom a suli kezdés miatt
2013. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem,mert akárhol néztem erre vonatkozóan semmit nem találtam
2013. aug. 10. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem az emelt családinál van/lesz valami,a "simával" biztosan nem csinálnak semmit,marad befagyasztva
2013. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 2011-es cikk volt. Kicsit aktuálisabb híreket olvasson a barátnőd.
2013. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem emelik, és pluszt sem fogunk kapni.
2013. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Undorító dolog hogy be van fagyasztva mig mindig és marad is ,mert a gyerekek csak többe kerülnek nem kevesebbe ,mivel minden emelkedik
2013. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is bosszantónak és felháborítónak tartom h évek óta nem volt emelès!de panaszkodni tudnak h a nép nem vállal gyereket,amikor ennyig nem lehet számitani az államra.

Tényleg borzalmas!Ezért is csodálkoztam ezen az informácion mert én is úgy tudtam h még nem is tervezik az emelést a köv. 1ÉVBEN.

2013. aug. 10. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
gyereket nem a családi pótlék miatt kell csinálni...most ha emelnének is az a 1-2e ft mit jelentene?semmit...gyerek azért kell mert szeretnéd nem a családi pótlék miatt
2013. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Utolsó! Nem tudom ki hogy van vele,de engem speciel idegesít,hogy pont az ilyet nem emelik (családi,gyes- sőt a gyedem is alig több,mint 6 éve!)-de a nyugdíjat bezzeg nem fagyasztják be!! és van aki 100 felett kap egymagára nyuggert,rezsije csak a villany (2000 ft sincs!),de ha pár százalékot emelnek "csak" akkor már panaszkodik,hogy miért csak ennyit? közben meg él,mint hal a vízben,csak elvedeli a pénzét! Az örökösen panaszkodó közalkalmazottakról nem is beszélve (kisvárosi védőnő panaszkodott,hogy jaj,de kevés a fizu,majd kiderült,hogy már 6 éve is 120 e forint volt a kezdő védőnő fizetése!)-de ez már politika

Én személy szerint igen a gyermekenkénti 1-2 ezer forintnyi emelésnek is nagyon örülnék! -Ki a kicsit nem becsüli...

2013. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!