Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Küldenek értesítőt hogy...

Merrrr kérdése:

Küldenek értesítőt hogy megkapom-e a tgyás-t vagy csak küldik a pénzt ha kapok?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzetem mert passzív gyed-ről mentem el szülni a második babámat csak a szülés idejére bejelentkeztem a munkanélkülibe.És senki nem tudta megmondani hogy jár-e tgyás és gyed.1 hónapja beadtam a tgyás igénylést de még mindig nem kaptam se pénzt se választ hogy megkapom-e.Telefonáljak be vagy majd küldenek valami értesitést hogy ha esetleg nem kapom meg?
2013. aug. 22. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy passzív gyed után nem fog a második babára tgyás,gyed járni.
2013. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tgyás mindenképpen járni fog, mert az ahhoz szükséges 365 napba a passzív gyed ideje beleszámít. Mivel álláskeresésiről mentél szülni, így a biztosítottság is megvan. Kb. mostanában már kell kapnod a pénzt, nem feltétlenül fognak küldeni határozatot.
2013. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!