Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tgyás- t ha elutalták, és...

Tgyás- t ha elutalták, és csak 140. 000 utaltak ( hozzáteszem Júliusban szültem), akkor ne nagyon számítsak oktòberben dupla utalásra ugye?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 03:02
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
100%
Hátha most megkaptad visszamenőleg is,akkor ne számíts dupla utalásra.Mi nem tudhatjuk hogy mennyi jár neked.Hogy jól utaltak e.Neked van rajta a számlakivonaton hogy mikori a t- gyás.
2013. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Ha*
2013. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szülés óta vagy tgyáson? Azaz július óta? Pontosan? Mennyi volt a fizud?
2013. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszi az eddigi vàlaszokat! szerencsère kiderült hogy mièrt csak annyit utaltak. Mert elötte tàppènzen voltam. a tgyàs csak aug.- tól kapom. Az ismerősünk ott dolgozik, ès amikor felhivtam utàna nèzett, ez csak a kèt nyàri hònap volt. A szept. csak majd az októberivel utaljàk. De rendesen megilyedtem! amugy min.bèrre vagyok bejelentve. Amúgy ilyenkor a tgyàsos szülő is kapja a csal. adókedvezmènyt?
2013. szept. 17. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!