Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi szabi jár most nekem?

Mennyi szabi jár most nekem?

Figyelt kérdés
2008.06.30-án szültem első gyerkőcömet,utána 2011.02.26-án a másodikat,és a 3.-at 2012.09.23-án.Közben folyamatosan itthon voltam mikor az egyik után lejárt a Gyedem,kezdtem a következővel a tgyást,majd gyed ismét és így tovább. most megyek vissza dolgozni.25 éves vagyok.

#szabadság #gyed után szabadság
2013. okt. 2. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első két babánál 20 napod volt, az első után a tgyás idejére és a gyed első évére, a második után a tgyás idejére és a gyed első fél évére jár. A harmadik után szintén a gyed első fél évére és a tgyás idejére jár.

Plusz a gyermek utáni pótszabik. Így neked jár összesen valamivel kevesebb, mint 3 és fél évre szabi. Ez az első baba után kb. 30 nap (pótszabival) a másodikra 22 nap (pótszabival) a harmadikra 24 nap (pótszabival).


Összesen 76 nap, valamivel több, mint 15 hét.

2013. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!