Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes-nél van hóközi kiutalás,...

Gyes-nél van hóközi kiutalás, vagy csak az esedékességkor utalnak a családival együtt?

Figyelt kérdés

Szeptemberben feladtam a gyes igénylést,a lányomra 12-én lejárt a gyed,13-tól igényeltem a gyes-t,de elég érdekes kérvény volt,nem volt rajta,hogy kire igényelem (az öccse februárban született,csak a gyerekek nevét kellett beírni a születési dátummal,egyéb adatokkal). Ilyenkor automatikusan a legkisebb nevére kapom majd,vagy a két éves nevére? (oka van,hogy nem gyed-et igényeltem a kisfiúra,de ne menjünk bele).

Szeptember 9-én érkezett be a kérvény,30 nap az elbírálás. Csak novemberben a családival együtt számítsak a darab hónapra,vagy még ebben a hónapban megérkezik?


2013. okt. 5. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Számíthatsz rá,én is így kaptam az elsőt.

Szerintem 1-2 hét, de van akinek elhúzódik tovább is.

2013. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!