Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyermek halálozás esetén...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Gyermek halálozás esetén nekem kell elintéznem, a GYES és a családi megszüntetését, vagy automatikusan jelentkezik a rendszerben és központilag Kapok határozatot azok megszünéséröl?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Sajnos neked kell intézni ezeket.
2013. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönjük... :( Abban esetleg tudnál segíteni...milyen papírokat kell vinni?Az államkincstárba? Hívom öket, de folyamatosan foglalt.. :(
2013. okt. 14. 08:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem ;(


Ezt találtam:


[link]

2013. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Neked kell intézni. A halotti bizonyítványt kell vinni.

Őszinte részvétem.

2013. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget...akkor megyek és el is intézem!!! :( Szép napot nektek!
2013. okt. 14. 09:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem :(
2013. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pedig bíztam benne.... legalább ezekben a tragikus idökben nem nekem kell becsörtetnem és lemondanom ezeket.:( ìgy is annyira.... nehéz....
2013. okt. 14. 09:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed tolakodásnak,megkérdezhetem mi történt?Persze nem muszáj válaszolnod,elképzelni nem tudom milyen lehet most nektek :(
2013. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4 nap híján 7 hónapig élt Levi..még haza Sem tudtuk hozni. :( Súlyos rekeszizomsérvvel született,sok ezzel összefüggö tüdö és szívbetegsége,hónapok alatt kialakult súlyos operálhatatlan refluxa,bélszükületek és még sok-sok "apró" betegség.Összesen 8-szor operálták...ma 2 hete pedig elfogyott teljesen ez ereje.A sok kórházi fertözés végül legyürte.. :((((
2013. okt. 14. 09:36
 10/15 anonim ***** válasza:
A szívem facsarodik attól amit írtál.Őszinte részvétem.Hatalmas lelki erőt kívánok Nektek!
2013. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!