Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek milyen juttatásoka...

Szerintetek milyen juttatásokat fogok kapni?

Figyelt kérdés
2012 július2án kezdtem egy munkahelyen ahol egészen 2013 március 8-ig dolgoztam mert találtam jobbat. az új munkahelyen 2013.március 12én kezdtem így kiesett egy szombat,vasárnap meg egy hétfő amikor az orvosira kellett mennyek. Az új munkahelyen 6hónapra kaptam szerződést ami szeptember 12én lejárt és most vagyok 28 hetes terhes. Jelenleg munkanélkülit kapok aztán aktív korúak támogatását amiből ugyanúgy megy a járulék kifizetés így az is biztosított időnek számít. Így is megkapom a TGYÁSt,GYEDet? azt tudom, hogy a gyes alanyi jogon jár azt nem is kérdezem.

#GYED #juttatás #gyes tgyás
2013. okt. 21. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Tgyáshoz a szülés napján biztosított jogviszonyban kell lenned. Tehát ha a munkaviszonyod jogilag előző nap szűnne meg, akkor se járna. Gyedet nem tudom, gyes alanyi jogon jár mindenkinek.
2013. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő benne, de azt tudom, hogy a sógornőm is munkanélkülin volt és kapott Tgyást. Igaz, nagyon sok utána járás után.
2013. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!