Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Most mikor lesz kártyán a...

Most mikor lesz kártyán a családi? Mert mindenki mást mond.

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 09:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Holnap utalunk, csüt. reggel számlára kerül. A postai kifizetések elmentek pénteken, a héten ki kell fizetni a psotának őket.
2013. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem lettem okosabb de azêrt kõszi.
2013. okt. 29. 21:57
 13/23 anonim ***** válasza:
Hat kerdezo ha ilyen infokbol te nem lettel okosabb akkor ott komoly gondok vannak a felfogasoddal. Maga az allamkincstar irta ki a honlapjara h 30- an utaknak azaz a mai napon es 31- en lesz rajta a bankszamladon azaz holnap!!! Ebbe mi a nem vilagos? Ha ezt se erted meg akkor nem a valaszolokkal van a gond emrt leirtak tobben is elegge vilagosan. De amugy szivesen mindenki neveben h ennyire ertekeled a segitsegeket.
2013. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg drága, mi az ami nem világos.


1. oldal lap alja, pl. Van egy link, ami ki is van írva, mi van ott.

Annyi van ott, hogy a családi pótlék a héten jön, legkésőbb cvsütörtökre odaér mindenkihez. Az első pár válaszoló nem tudta, de aztán be lett linkelve, és másolva is, amit az ÁLLAMKINCSTÁR (aki a családit küldi), kiíírt a honlapjára.


EZEKBŐL MIT NEM ÉRTESZ? Komolyan, melyik szó nem ismerős?

2013. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

14. válaszoló 13-as vagyok

Nem tudtam h sírjak-e vagy nevessek mikor megláttam a kérdező válaszát h ő ettől nem lett okosabb.... Nem tudom elképzelni mit nem értett meg ezekből. Látszik a pénz az kéne de az ész a holdon jár. :D

2013. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó ez.olyan vicces volt...
2013. okt. 30. 11:38
 17/23 anonim ***** válasza:
Akárcsak te az értelmes megnyilvánulásoddal :)
2013. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Nővéremnek a postás hordja a családit, ő már ma megkapta! A kártyások holnap kapják meg.
2013. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

Csakh megelőzzem a választ :


A kérdező kommentje:


Nem lettem okosabb de azêrt kõszi.



:D :D :D :D

2013. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
:DD mindegy...a lényeg, holnap mindenki megkapja a családi pótlékot.
2013. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!