Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Okt.2án adtam be a papírokat...

Szilvi0712 kérdése:

Okt.2án adtam be a papírokat a gyesre, a családira és az anyaságira, de még nem kaptam az anyaságin kívül semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Júliusban szültem, a tajkártyáját a kisfiamnak későn kaptam meg és így későn tudtam beadni a papírokat is. az anyaságit 8 napon belül megküldték viszont a gyest meg a családit még azóta sem.
2013. nov. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az államkincstárat, telefonon megmondják, merre tart az ügyed. Ha jól emlékszem, kell hozzá a taj kártyád száma is. Lehet, hogy valami hiányzik, csak ülnek rajta.
2013. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha október 2-án adtad be, akkor csak augusztus 2-től fogod kapni, mert visszamenőleg max 2 hónapra kérhető.
2013. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A holnapot még megvárom és felhívom őket. hallottam olyat is, hogy 30nap mire kiküldik.
2013. nov. 14. 14:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Hívtam őket, de semmi konkrét dolgot nem mondtak, csak annyit, hogy általában 30 nap, de volt olyan akinek 2-3 hónap volt mire kiküldték.
2013. nov. 29. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!