Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szept.29. én született a...

Szept.29. én született a kisfiam. Ma kaptam meg visszamenőleg is a családit számlára, de a GYES nem jött vele. Nektek egyszerre jött?

Figyelt kérdés
Az anyaságit, a gyest és a családit egyszerre adtam postára. Az anyasági rá 1hétre jött is a számlára. Múlthét szerdán hivtam a mák-ot, hogy mikorra várjam a többit, mondták h előre vették és tovább adják másnap (azaz csütörtökön). Ma meg is kaptam 2havi családit, de a GYES-t nem. nem egyszerre kellet volna? telefont nem veszik fel. nektek hogy volt??

2013. nov. 25. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is 2hónapra visszamenőleg kaptam meg,de nekem együtt jött
2013. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is egyszerre kaptam meg a családit meg a GYES-t is.
2013. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem köv. hónap elején, egyben fogod megkapni az egészet. Nálam is így volt, az anyasági jött először, talán a családival, utána pedig a GYES.
2013. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem előbb a családi, majd 3 nap múlva a GYES jött meg 4 hónapra visszamenőleg.
2013. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsaklin2 válasza:
Sziasztok én szeptenber 8àn szültem és okt.28án adtam be az igénylést csaladira es gyesre gondolom decemberben jon mar csak szerintetek hany havi fog jarni?
2013. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvasná: Megkaptam a gyest is, csak 'véletlenül' azt lakcímre küldték, nem számlán. Elvileg holnaptól már rendesen kapom én is. Köszönöm a válaszokat ! Ment a zöld kezecske.
2013. dec. 1. 10:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak írnám:

szerintem hívd fel őket, mert én szept 28.-án szültem, okt. 14.-én adtam fel a papirokat, de ha nem hivom őket, még most se kaptam vna egy fillért se. ŐK MONDTÁK!! mert sok a papir és el vannak csuszva. a telefont nekem nem vették fel, irtam az államkincstár honlapján, másnap felhivtak Ők, h előrevették a papiromat és kiutalják a héten. Ugy is lett. Ugyhogy szerintem irj nekik vagy hivd Őket ha felveszik. Egyébként ha decemberben kapod meg akkor: 3havi családi (szept, okt, november), 2 havi gyes (október, november) + törthavi gyes. ami neked majdnem egy teljes havi ugyanugy.. mivel visszamenőleg fizetik, ezeket fogod megkapni.. Összegre ez kb. 108.000FT.

(3x12200 + 2x25700 + kb 20.000)

Remélem tudtam segiteni !

2013. dec. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!