Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor kapok családi pótlékot?...

Mikor kapok családi pótlékot? Október 24-én szültem és november 19-én igényeltem. Lehet csak a jövő hónapban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel 30 nap az átfutási idő, így az ünnepek miatt nagy a valószínűsége, hogy csak januárban kapod meg. Talán a 2 ünnep között elutalják az októberit és a novemberit, de az sem biztos, inkább január.
2013. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 2011 okt.30-án szültem,nov.10-én igényeltem és 24-én kaptam családit és az anyaságit egyszerre.Az októberre jár egész havi családi,a novemberit decemberben időben kaptam már.A MÁK oldalán lehet információt kérni hogy áll az igénylésed az ügyfélszolgálaton keresztül,vagy próbáld telefonon,ill.személyesen mert szerintem már kellett volna kapnod.
2013. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Családit nem kellett kapnia, hiszen nov. 19-én igényelte, még 1 hónap sem telt el az igényléstől. Egyedül az egyszeri anyaságit szokták kb. 2 héttel az igénylés után kifizetni. Családira leghamarabb a 2 ünnep között számíthat.
2013. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, 2 éve mindent gyorsabban intéztek. Most 30 nap az elbírálási idő, miután átszervezték idén az egész MÁK rendszerét.
2013. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És októberre is kapok? Teljeset vagy időarányosat?
2013. dec. 5. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Októberre is jár a teljes hónapra a családi pótlék!
2013. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!