Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit tehetek, ha úgy tűnik,...

Mit tehetek, ha úgy tűnik, nem akarnak visszavenni a volt munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Azért csak úgy tűnik, mert hetek óta nem felelnek se igent se nemet, hiába nyaggatom őket. Eddig tudom, úgy volt, hogy a munkába visszatérő anyukát egy hónap védelem illette meg, ezért, ha nem akarták visszavenni, kifizették egyhavi bérét, és közös megegyezéssel felmondtak neki. Most viszont hallottam olyat, hogy az egy hónap egy évre nőtt, ez igaz? Milyen lehetőségeim vannak ilyenkor?

Tudom, a törvények mostanában elég sűrűn változnak, ezért kérem, olyan válaszoljon, aki tisztában van a legújabb szabályozással. Köszönöm szépen!


2014. jan. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek visszavenni.
2014. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan??? Mióta???
2014. jan. 28. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna engem sem vettek vissza. Kifizettek 1 honapot, meg a szabikat és ennyi. Azota keresgélek... Kb. 2 honapja volt
2014. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Letelt már a 3 év?Én is hasonló cipőben járok,megkérdeztem egy szakembert ő azt mondta a gyerek 3 éves koráig részmunkaidőben köteles visszavenni.
2014. jan. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, 4 éve vagyok itthon, de a kicsi még csak most lesz 2 éves.
2014. jan. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!